Naučím napsat životopis

  

ONE-TO-ONE VÝUKA TVORBY ŽIVOTOPISU (přes Skype)
aneb Napište si životopis sami! Naučím vás to. On-line.

  

Stejně jako řada personalistů i já mám zkušenost, že 95 % lidí si neumí vytvořit dobrý životopis, natož “marketingově účinný” (tedy takový, který je představí v nejlepším světle, zdůrazní klíčové zkušenosti, úspěchy, znalosti a silné stránky a zajistí pozvání na pohovor). Patříte mezi ně i vy? Velmi pravděpodobně ano. Už nemusíte!

  

Předám vám totiž část svého “životopisného” know-how
a ušetřím vám týdny bolestných zkušeností z hledání nové práce
se špatně napsaným životopisem.

  

JAK TO UDĚLÁM

  1. Potkáme se on-line na Skype a pomocí sdílené obrazovky (vy u sebe uvidíte moji obrazovku v reálném čase) vám v průběhu 2 až 2,5hodinové konzultace důkladně vysvětlím, jak ke tvorbě životopisu přistupovat, jak by měly vypadat jednotlivé oddíly životopisu, aby vám umožnily beze zbytku představit váš profesní profil, a na co konkrétně byste si měli dát v životopisu pozor a proč.
  2. Po konzultaci vám pošlu text v PDF se shrnutím nejdůležitějších informací k tvorbě životopisu, které v průběhu konzultace zazní (takový malý písemný “návod, jak na to”).
  3. Pokud mi pošlete vámi nově vytvořený životopis do 3 týdnů od data konzultace, bezplatně vám na něj poskytnu podrobnou písemnou zpětnou vazbu (napíšu vám, co je v životopisu správně, kde co ubrat, kde přidat či opravit).
  4. Jako exkluzivní BONUS dostanete editovatelný „mustr“ životopisu ve Wordu, se kterým budeme během konzultace pracovat a který vám díky své promyšlené (během 7 let životopisné praxe pilované!) struktuře umožní odkomunikovat v životopisu vše potřebné.

 

Až spolu “skončíme”, budete si umět sami vytvořit životopis, který vás představí jako výborného kandidáta a podstatně vám zvýší šance dostat pozvání na pohovor.

   

JAK SLUŽBA PROBÍHÁ

  1. Pošlete objednávku společně s pár slovy o tom, jakou práci chcete hledat, na e-mail info@zivotopis.net.
  2. Pokud máte nějaký „starý“ životopis, můžete jej připojit (pomůže mi to konzultaci zacílit na vaše potřeby).
  3. Potvrdím vaši objednávku, pošlu vám platební údaje a nabídnu několik termínů ke konzultaci.
  4. Proběhne konzultace po Skype. Po jejím skončení vám na e-mail pošlu PDF se shrnutím nejdůležitějších informací k tvorbě životopisu a “mustr” životopisu ve Wordu.

  

CENA: 2.800 Kč

Poznámka: Službu poskytuji za výše uvedených podmínek pouze uchazečům o zaměstnání. Pokud jste kariérový (nebo jiný) poradce, mohu vám nabídnout mentorink nebo lektorování tvorby “marketingově účinného” životopisu za jiných cenových podmínek a v jiné podobě.
 
 

Objednejte e-mailem na info@zivotopis.net.

  

Podívejte se na zpětnou vazbu od klientů.
Zjistěte o mně víc.

 

 

 

 
 
 

Komentáře nejsou povoleny.